Сгенеровано пакетів документів сьогодні: 112, усього: 4355

Реєстрація Громадської організації

Наша асоціація зробила зручний, БЕЗКОШТОВНИЙ сервіс, завдяки якому громадяни України можуть дуже просто зареєструвати громадську організацію онлайн.

На сьогодні, затверджених законодавством форм документів для реєстрації громадської організації (крім реєстраційної картки), не існує.

На своєму сайті Мінюст надає зразки документів для реєстрації ГО, але після тестування реєстрації громадських організацій нами було виявлено, що реєстратори не з першого разу приймають такі документи та відправляють їх на доопрацювання.

Тому, наша асоціація розробила зразки документів для реєстрації ГО базуючись на зразках, запропонованих Мінюстом з урахуванням виправлення недоліків цих зразків.

Звичайно підготовка документів для реєстрації юристами займає від 72 годин.

З нашим сервісом Вам не потрібно витрачати ваші гроші та дорогоцінний час.

Онлайн сервіс Реєстрація Громадської організації

Для реєстрації громадської організації:

  1. Мати 2х осіб, що мають намір утворити Громадську організацію;
  2. Заповнити форму на нашому сайті;
  3. Після заповнення форми на вашу електронну адресу будуть надіслані сгенеровані документи, що необхідні для реєстрації Громадської організації;
  4. До сгенерованих документів додайте копії нотаріально засвідчених паспортів засновників. Якщо у вас ID паспорт копії нотаріально засвідчених паспортів засновників додавати до пакету документів для реєстрації не потрібно;
  5. Всі документи окрім реєстраційної картки (заяви на реєстрацію) мають бути підписані всіма Засновниками;
  6. Реєстраційна картка (заява на реєстрацію) має бути підписана Засновником 1;
  7. Документи для державної реєстрації громадської організації можна подати через центри надання адміністративних послуг або особисто до відділів державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань. Інформацію про адреси ви можете знайти за посиланням https://minjust.gov.ua/. Також документи для державної реєстрації можна направити поштовим відправленням з нотаріально засвідченою заявою на адреси зазначені на сайті https://minjust.gov.ua/;

Після генерації документів для реєстрації громадської організації на нашому сайті ви додатково отримаєте електронний лист з інструкцією “Як отримати обов’язковий статус неприбутковості для вашої громадської організації”.

Зазначте інформацію про юридичну адресу Організації

Зазначте інформацію про Засновників Організації

Цей засновник буде зазначений в реєстраційній картці як керівник Організації, а саме: голова правління (організації), за замовчуванням є особою, що вповноважена Організацією на вчинення реєстраційних дій, пов'язанних з її створенням.

+380
+380

Аби узаконити діяльність своєї громадської організації за допомогою нашого сервісу, вам знадобиться значно менше часу, ніж для реєстрації в Центрі надання адміністративних послуг. До того ж процедура онлайн-реєстрації є більш зрозумілою та простою. Форма на нашому сайті продумана до дрібниць, тому згенеровані документи повністю відповідають усім вимогам.