Сгенеровано пакетів документів сьогодні: 45, усього: 3968

Реєстрація Благодійної Організації

Аби зареєструвати благодійну організацію знадобиться до 2 місяців. І це без урахування часу на підготовку відповідних документів. Наша організація створила сервіс, завдяки якому громадяни України можуть зареєструвати БО в найкоротший термін онлайн.

За допомогою нашого сервісу заповнення паперів для реєстрації БО займе до години вашого часу.

Реєстрація БО

Перед тим як створити благодійну організацію, треба чітко розуміти, що це таке, та чим вона займається. Під благодійною організацією розуміється недержавна установа, головна мета якої — здійснення діяльності в інтересах суспільства:

Для державної реєстрації благодійної організації виконайте наступні кроки:

  1. Мати 2х осіб, що мають намір утворити Громадську організацію;
  2. Заповнити форму на нашому сайті;
  3. Після заповнення форми на вашу електронну адресу будуть надіслані сгенеровані документи, що необхідні для реєстрації Громадської організації;
  4. До сгенерованих документів додайте копії нотаріально засвідчених паспортів засновників. Якщо у вас ID паспорт копії нотаріально засвідчених паспортів засновників додавати до пакету документів для реєстрації не потрібно;
  5. Всі документи окрім реєстраційної картки (заяви на реєстрацію) мають бути підписані всіма Засновниками;
  6. Реєстраційна картка (заява на реєстрацію) має бути підписана Засновником 1;
  7. Документи для державної реєстрації громадської організації можна подати через центри надання адміністративних послуг або особисто до відділів державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань. Інформацію про адреси ви можете знайти за посиланням https://minjust.gov.ua/. Також документи для державної реєстрації можна направити поштовим відправленням з нотаріально засвідченою заявою на адреси зазначені на сайті https://minjust.gov.ua/;

Після генерації документів для реєстрації благодійної організації на нашому сайті ви додатково отримаєте електронний лист з інструкцією “Як отримати обов’язковий статус неприбутковості для вашої благодійної організації”.

Зазначте інформацію про юридичну адресу Організації

Зазначте інформацію про Засновників Організації

Цей засновник буде зазначений в реєстраційній картці як керівник Організації, а саме: голова правління (організації), за замовчуванням є особою, що вповноважена Організацією на вчинення реєстраційних дій, пов'язанних з її створенням.

+380
+380

Зверніть увагу, що для створення благодійної організації необхідно мінімум 2 засновники.

Наш сервіс допомагає якомога швидше оформити всі необхідні документи та узаконити діяльність БО. Усі папери будуть заповнені відповідно до вимог, що виключає можливість відмови або їх повернення для внесення правок. Це можливо завдяки ретельному аналізу вимог мін’юсту та ретельно продуманій формі на нашому сайті. З нашим сервісом ви витратите набагато менше часу, а сама процедура оформлення благодійної організації є простою та зрозумілою.